Про нас

Успішне співробітництво, перевірене часом

Наша компанія поставляє латексні матраци і подушки від виробника – болгарської компанії ЕКОН на ринок України з 2005 року.

Ми пропонуємо товар європейської якості за самими низькими цінами в Україні в категорії безпружинних матраців з натурального латексу.

Это возможно благодаря тому, что мы работаем напрямую с заводом-производителем и являемся официальным дистрибьютором компании «ЕКОН» на территории Украины.

Більше ніж 70 магазинів – наших партнерів, успішно реалізують продукцію ТМ ЕКОН у всіх регіонах України. Ми приймаємо участь в щорічних міжнародних меблевих виставках, де продовжуємо дивувати відвідувачів численними перевагами виробів з латексу та їх низькою ціною.


Якість товару – наш пріоритет

Ми зупинили свій вибір на продукції болгарського заводу ЕКОН, тому що безпружинні матраци з натурального латексу – це вибір людини, яка дивиться в майбутнє. Довгий термін використання, комфорт та висока європейська якість забезпечують здоровий сон на довгі роки вперед.

Конструкція матраців дозволяє не турбуватись за їх надійність, тому що ламатися немає чому: немає пружин, які можуть скрипіти або давити у бік, немає різних прошарків, які можуть зламатися або розсипатися, наприклад, кокосова койра, кінський волос або водорості.

Наше довготривале співробітництво з заводом показало, що ми працюємо з надійним партнером, який відповідає за високий рівень своєї продукції. Сертифікати походження та Сертифікати якості, що оформляються виробником на кожну партію, гарантують якість товару, який виготовляється за строгими європейськими стандартами.

20 років
термін служби
100 %
латекс
30 років
на ринку Європи

Ваше задоволення від покупки – запорука нашого успіху

Ми задоволені тим, що коли продаємо вироби заводу ЕКОН, не маємо рекламацій від наших покупців.

Ми раді щоразу бачити клієнтів, які оцінили болгарські матраци і подушки і вирішили придбати ту саму продукцію для своїх дітей або батьків.

Ми щасливі, коли до нас приходять покупці по рекомендації задоволених володарів матраців ТМ ЕКОН.

Це найкраща оцінка нашої роботи!

Ми готові відповісти на будь-які Ваші запитання, надати консультацію і допомогти підібрати модель, яка підходить саме для Вас. Телефонуйте за номерами:


 
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.