Безпружинні матраци

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми вам передзвонимо

Що таке безпружинний матрас?

Будь-хто з нас хоч раз у своєму житті мріяв прокидатися свіжим і бути бадьорим протягом цілого дня. Підвалиною приємного пробудження і бадьорого дня є матрас. Серед типових моделей зазвичай виокремлюють безпружинний матрас через його якості та величезний вибір для кожної людини.

Безпружинний матрас - це унікальна технологія, щодо надійності якої не варто перейматися. А все тому, що нема чому зіпсутися. Наповнювачем служить натуральний латекс - і жодних пружин чи непотрібних компонентів.

В інтернет-магазині можна купити дешеві та якісні моделі від виробника Ekon під замовлення.

Чим відрізняється безпружинний матрас від пружинного?

Існує 2 моделі на основі пружинного блока та безпружинного.

Головна перевага безпружинного – це його наповнення.

Безпружинний наповнюється натуральним латексом чи пінополіуретаном (або простіше поролоном). В матрасах нашого інтернет-магазину використовується виключно 100% латекс, який пасуватиме будь-якій людині.

В наших реаліях існує величезний вибір для будь-якого покупця. Кожний хоче купити найкращий і не хочеться вибирати більш ретельно серед величезної кількості видів та технологій. Тепер розберемось у відмінностях моделей без пружин і з пружинним блоком.

Яка специфіка безпружинних матрасів?

Матрас безпружинний починає зростати в популярності через свої унікальні властивості. Неповторність він набув за рахунок відсутності будь-якого рипіння, особливого комфорту, підвищених ортопедичних властивостей і довговічності.

Наша компанія Ekon використовує такий матеріал, як натуральний латекс.

Його властивості - пругкий і довговічний матеріал високої якості, гіпоалергенний, який виробляється шляхом спіненого в спеціальний спосіб соку гевеї. Має ортопедичні властивості та довговічний.

Переваги безпружинних матрасів

Матрас без пружин – це насолода для будь-якої людини, оскільки рівні жорсткості, розміри, товщина – все це підбирається індивідуально. Тепер не треба слухати рипіння пружин або з часом споглядати на «яму” на поверхні, а все тому, що пружина відмовилась працювати.

Головна перевага - безпека. Такий вид не буде всочувати в себе вологу, жодна пружина не вилізе назовні, не відбудеться корозія металу і не збиратиметься статичний струм.

Один з бонусів при покупці безпружинної моделі - гіпоалергенність товару. Багато людей страждає від алергії на матеріали в наповнювачі, та в наших матрасах все виконано з високоякісних екологічних речовин, які в сукупності не шкодять вашому здоров’ю.

Перевагою такої моделі будуть ортопедичні та анатомічні властивості. Якщо Ви страждаєте через болі в спині, то Вам рекомендується придбати таке доповнення до спального місця. Воно не тільки збереже Ваш бюджет від покупки ліків, а додатково покращить здоров’я спини і попередить загострення недуги. Холодною ж зимою безпружинний матрас від компанії Екон натуральним чином підтримуватиме тепло тіла.

Головною перевагою для “великих” людей є відсутність обмежень за вагою і довготермінова працездатність.

Для кого вони призначені?

Від немовлят і до людей похилого віку. Величезний вибір розмірів. Також можна замовити згідно з власними параметрами з урахуванням індивідуальних особливостей.

Розміри:

  • для немовлят:

Довжина 100 - 120 см, ширина 50 - 60 см;

  • для дітей молодшого віку:

Довжина 140 – 190 см, ширина 70 - 80 см;

  • для підлітків і старших:

Довжина 185 - 190 см, ширина 80 - 120 см.

Як правильно вибрати безпружинний матрас?

Головний міф - “Додаткові шари матраса дають більше комфорту”. Багато виробників використовують додаткові наповнювачі у вигляді кокосової койри чи кінського волосся і т.п. Вони запевнятимуть, що так комфортніше, та замовчуватимуть, що матрас збільшиться в обсязі, а жорсткості може лише додатися. А 100-відсотковий натуральний латекс, який не має пружин і пінополіуретана, володіє ортопедичними властивостями, функцією меморі - тобто запам’ятовує вигини вашого тіла і дає Вашому тілу дихати.

Перше, чого потреба для правильного вибору й покупки безпружинного матраса – це звернутися в наш інтернет-магазин і проконсультуватися відносно всіх Ваших питань.

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.