Латексні матраци

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми вам передзвонимо

Що таке латексний матрас?

На сьогоднішній день фахівці погоджуються, що латексний матрас – це найкращий варіант организації спального місця. Вони бувають комбіновані – коли крім латексу додаються інші матеріали – кокосова койра, кінське волосся, пружини, прошарки з пінополіуретану і т.д. – або такі, що складаються виключно з латексу. Він, у свою чергу, ділиться на натуральний або так само натуральний, але з додаванням синтетичного латексу. Різні наповнювачі дозволяють купити такий виріб недорого, проте при цьому вони сильно поступаються якістю виробам з 100% латексу.

Відмінність латексного матраса від пружинного.

Основні відмінності безпружинних матрасів з латексу від звичайних пружинних – їхня довговічність і комфорт. Там просто немає чому зламатися. В латексних виробах не заводяться шкідливі організми, вони краще дихають за рахунок вентильованих отворів, зроблених під час виробництва.

Які бувають латексні матраси?

Простіше за все відповісти на це питання – будь-які. В прямому значенні. Вони бувають будь-якої жорсткості, будь-якого розміру, з ортопедичним ефектом, з ефектом пам’яті, для немовлят, для людей похилого віку, різноманітної товщини і навіть складані. Властивості матеріалу дозволяють врахувати при виготовленні будь-які нюанси і навіть зробити спальне місце різного ступеню жорсткості, наприклад, якщо у подружжя різні потреби.

Переваги латексних матрасів

До основних переваг треба віднести:

  • Довговічність. Такі спальні місця служать в середньому 15-20 років.
  • Екологічність. Латекс - це цілком натуральний матеріал.
  • Ортопедичний ефект. Він створюється за рахунок пругкості і високої еластичності матеріалу. Ці властивості дозволяють підтримувати тіло сплячої людини в потрібних місцях, що сприяє правильному положенню під час сну.
  • Гіпоалергенність. В таких виробах не заводяться мікроорганізми та пильові кліщі.
  • Добра вентильованість і підтримка комфортної температури за рахунок вентильованих каналів всередині матраса.
  • Це ідеальне місце сну для немовлят і підлітків, у яких розвивається хребет, для попередження проблем зі здоров’ям.

Як вибрати латексний матрас?

Перш ніж дізнатись, скільки коштує вподобана вами модель, варто перевірити, чи правильно ви її підібрали. Для цього треба врахувати низку моментів:

  1. Яка жорсткість спального місця вам потрібна. Це залежить від того, яка у вас вага - чим більша вага, тим жорсткіша модель вам потрібна; вік; індивідуальні побажання; чи є проблеми зі спиною.
  2. Який розмір спального місця вам потрібний. В хорошому магазині буде можливість і вибрати готовий варіант, і виготовити його за індивідуальним замовленням.

Обираючи спальне місце, варто на нього прилягти і полежати хоча б 5 хвилин. Пересвідчитись, чи немає щілини між поверхнею та попереком, чи вам зручно перевертатися без зусиль, чи не з’являється напруга в м’язах.

✅ Де купити латексний матрас?
Латексний матрас можна придбати як в роздрібному, так і в інтернет-магазині. Та краще за все вибрати магазин, у якого є добрий сайт з вичерпною інформацією і при цьому шоурум, де можна розглянути обрану модель.
✅ Які бувають розміри латексного матраса?
Виробники зараз пропонують різноманітні розміри виробів, в тому числі виготовлені на замовлення. Стандартні розміри латексних матрасів не відрізняються від стандартних розмірів будь-яких інших.
✅ Що таке ефект пам’яті в латексних матрасах?
Меморі латекс, матеріал, що застосовується в подібних виробах – термочутливий і в’язкоеластичний, завдяки чому він повторює контури тіла і забезпечує анатомічний ефект, даруючи підвищений комфорт.
✅ Яка жорсткість латексних матрасів?
Зараз можна купити виріб довільної жорсткості. В середньому вона варіюється від 34 до 95 кг/м3. Унікальність виробництва дозволяє створювати потрібну жорсткість без використання пружин чи інших додаткових матеріалів.
✅ Який латексний матрас краще вибрати?
Залежить від потреб. Варто пам’ятати, хто буде спати на ньому: дитина чи старша людина, як буде використовуватися: як повноцінне спальне місце чи просто как топпер на канапу. Яка вага навантаження буде на одне спальне місце.
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.