Матраци ортопедичні

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми вам передзвонимо

Ортопедичні матраци від виробника

Ортопедичні матраци створюють ідеальні умови для комфортного сну. Вони підтримують хребетний стовп, голову, руки і ноги в правильному фізіологічному положенні, що забезпечує здоров'я всього організму і комфортний сон.

Особливості та переваги ортопедичних матраців

На відміну від звичайних, забезпечують правильне положення хребта і всього тіла під час сну, допомагають зберегти і підтримати здоров'я спини і всього організму, не перетискаючи суглоби. Після сну на такому виробі людина прокидається відпочившим і повним сил. Підходять більшості людей.

Між собою відрізняються за такими характеристиками:

 1. матеріал ядра і чохла;
 2. ортопедичний ефект;
 3. різні зони комфорту;
 4. жорсткість;
 5. товщина;
 6. розмір;
 7. довговічністью.

За всіма параметрами кращими матеріалом є латекс. Тому наш інтернет магазин ортопедичних матраців продає вироби з латексу болгарського виробника Ekon.

Переваги Ekon виробів:

 1. ортопедичність;
 2. ергономічність;
 3. анатомічність.

Ортопедичний матрац на ліжко Ekon створює максимальний рівень комфорту для всього тіла і забезпечує правильне положення не тільки хребта, але і інших зон, що створює ефект повного і глибокого розслаблення.

 • Екологічність:

Латекс - це екологічно чистий матеріал, що виготовляється з соку каучукового дерева.Ортопедічні матраци від виробника Ekon пройшли німецьку сертифікацію якості і підходять навіть дітям.

 • Дихаючий матеріал:

Має пористу структуру і вентиляційніі канали, що дозволяє відмінно пропускати повітря, забезпечуючи його природну циркуляцію.

 • Не викликає алергії:

Має антибактеріальну властивість, в ньому не заводяться бактерії, грибки і кліщі, він не електризується і не притягає пил. незалежна підтримка На Ekon виробах забезпечується незалежна підтримка двох сплячих людей. У кожного з тих, що сплять створюється своя зона підтримки, тому рухи одного не турбують сон іншого.

 • Терморегуляція:

Забезпечує швидке зігрівання взимку і приємну прохолоду влітку.

 • Довговічність:

Латексні вироби - самі довговічні і надійні. Їх термін служби 15-20 років.

Як правильно вибрати ортопедичний матрац?

Вибирати необхідно за наступними параметрами:

 • розмір - ширина, довжина, висота;
 • склад ядра;
 • ортопедичні властивості;
 • жорсткість;
 • особисті переваги - що також важливо.

Вибирають виріб, виходячи з розмірів ліжка. Існують стандартні розміри, але можна замовити і за індивідуальними розмірами. Висота або товщина зазвичай вибирається, виходячи з висоти бортів ліжка, а також в залежності від ваги людей, які будуть на ньому спати. Чим вище вага, тим більше необхідна висота.

Кращий матеріал для ядра - латекс. Тільки він забезпечує найвищий рівень комфорту для всього тіла і хребта і комфортну температуру в будь-який час року. Деякі моделі Ekon мають систему 7 зон комфорту. Дана система працює за рахунок різного рівня жорсткості для кожної зони тіла, що забезпечує максимальний комфорт і ортопедичність.

Найбільш комфортний - середній рівень жорсткості. Для людей з великою вагою рекомендований високий рівень жорсткості. Чим вище вага, тим вище жорсткість.

У лінійці Ekon найбільш популярні наступні моделі:

 • Латексний матрац середньої жорсткості - монолітна серцевина з 100% латексу. Ідеальне поєднання ціна-якість. 7 зон комфорту. Товщина 16 і 18 см.
 • Латексний матрац підвищеної жорсткості - монолітна серцевина з 100% латексу. 7 зон комфорту. Товщина 18 см. Memorylatex - 100% монолітний латекс + шар мемори. Функція пам'яті + 7 зон комфорту.
 • LATEX COMBO GEL - 100% монолітний латекс + шар з мікрокапсулами гелю.

✅ З якого матеріалу зроблений ортопедичний матрац?
Вироби Ekon виготовлені з 100% латексу.
✅ Які є розміри?
Всі стандартні розміри. Також існує можливість замовити будь-які нестандартні розміри.
✅ Де купити?
Купити ортопедичний матрац ви можете в нашому інтернет-магазині в відповідному розділі.
✅ Яка ціна?
Вартість варіюється в межах від 6030 грн до 39200 грн.
✅ Чи є доставка по Україні?
Доставка по Україні здійснюється Новою поштою, Інтаймом.
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.