Жорсткі матраци

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми вам передзвонимо

Жорсткий матрац давно довів свою ефективність при лікуванні захворювань, пов'язаних з відділом хребта. Про користь жорсткого «лежака» кажуть знайомі лікарі, пишуть в газетах і розповідають в телепередачах. Вирішили зробити свій сон більш здоровим? Тоді прийшов час купити жорстку модель!

Матраци в каталозі магазина представлені від кращого виробника. Кожна модель має індивідуальні якісними особливостями і характеристиками. Супутні документи підтверджують, що кожний виріб пройшов необхідний контроль якості і отримав дозвіл на продаж і експлуатацію.

Чим наші продукти приваблюють покупців:

  • Вони тверді.
  • Мають ортопедичний ефект.
  • Якість виробництва.
  • Можна купити недорого.
  • Великий асортимент.
  • Довголіття.
  • Екологічно безпечний.
  • Наявність сертифікатів.

Чому ортопедичний жорсткий матрац ефективний?

Ортопедична продукція виробляється особливим чином, конструкція виробу допомагає певної частини тіла зберігати природне і правильне положення. Завдяки цьому йде напруга, м'язи розслабляються і отримують повноцінний відпочинок. Тверді матраци не провалюються і не прогинаються, а рівномірно розподіляють навантаження по всій поверхні, тому тіло не затікає, а потік кровообігу знаходиться в стані норми.

Кому ми рекомендуємо замовити жорсткий матрац?

Безпружинні ортопедичні матраци будуть корисні для багатьох людей. Вони допомагають вирішити більшість проблем, пов'язаних з болями в хребті або шийному відділі. Також ми рекомендуємо використовувати дитячі тверді матраци для підлітків і дітей, тому що в цей час формується постава і м'яка матрац може призвести до викривлення хребта. Людям з надмірною вагою також краще використовувати жорстку поверхню для сну, щоб не виникло проблем з хребцями або не з'явились болі після сну.

Яку модель купити?

Якщо звертати увагу на рівень жорсткості, то віддавайте перевагу особистим вподобанням чи рекомендаціям лікаря. Якщо матрац буде сильно жорстким для вашого організму, ви не зможете досягти оптимального значення комфорту. А це означає, що ваш сон буде неспокійним. Якщо ж говорити про параметри, то жорсткий матрац повинен перевищувати по довжині ваш зріст. Пам'ятайте, якість спального місця безпосередньо впливає на ваше здоров'я, настрій і загальний стан. Оформляйте замовлення на жорсткий матрац, щоб всі показники організму були в нормі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.