З якого віку дитині потрібна подушка?

Батьки завжди дбають про здоров'я своїх дітей. Вони розуміють наскільки важливий міцний сон. Тому, як тільки малюк підростає, багато хто задається питанням: з якого віку дитині потрібна подушка?

Дитячі педіатри в один голос твердять, що без особливих показань, дитині до 1 року подушка абсолютно непотрібна. У цей період, голова малюка по відношенню до тіла трохи більше, ніж у дорослої людини. Тому не потребує додаткової підтримки під час сну.

Першу подушечку зазвичай купують, коли дитині виповнюється 2 роки. Батьки ретельно вивчають майбутню покупку, щоб вона сприяла правильному формуванню постави.

Природно, всі складові компоненти подушки для дітей повинні бути виконані з високоякісних матеріалів.

коли треба підбирати подушку дитині

Подушечка повинна бути невисокою і пружною, для зручності малюка, а також правильного положення його спини і шийного відділу хребта під час сну.

Наволочка і наповнення подушечки повинні повністю виключати можливість виникнення алергії, бактерій і мікроскопічних мікрооганізмов.

Не менш важлива повітропроникність подушки. Вона дозволить дихати шкірі голови і вбереже від удушення, якщо малюк випадково під час сну уткнется в подушку особою.

Здоровий сон дитини - запорука його успішного росту і розвитку, і він безпосередньо пов'язаний з правильним вибором дитячого матраца і подушки.

Дитячі подушки і подушки з 100% латексу повністю відповідають необхідним нормам і мають всі необхідні сертифікати якості.

EKON = здоровий сон для Вас і ваших дітей!
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.