Переваги латексного матраца

  • У матраці з латексу, скільки не шукай, не знайдеш поліуретан. Відсутні в ньому і інші хімічні речовини, здатні отруїти сон і здоров'я в цілому.
  • Латексний матрац створює ортопедичну опору для хребта «від голови до п'ят». Для голови, плечей, попереку, кульшових суглобів, колінних суглобів і стоп створені зони різної твердості. Всього 7 зон. Ця «матрацна сімка» дозволяє відмінно розслабитися тілу і піклується про правильне положення кожної частини до солодкого пробудження.
  • Болгарський виробник матраців «ЕКОN» не економить на латексі. Саме тому на латексному вкладиші нічого не закінчується. Для «ЕКОNовского» матраца абсолютно чужі підозрілі добавки і удешевітелі (кокосова кора, кінський волос невідомого походження і якості, пружини тощо). «ЕКОN» - це латекс від А до Я: капітальна робота, де матрац - це цілісний латексний блок. Тому спати на ньому роки і роки.
  • Подібно земній кулі, пронизаному меридіанами і паралелями, латексний матрац пронизаний вертикальними повітряними каналами. Вони вентилюють ваш матрац, поки ви спокійно і безпечно дихайте, втупившись у латексну подушку.
  • Багато сказано про алергіях і астма, які розвинулися через негігієнічного облаштування спального місця. Природні властивості латексу блокують бактерії і шкідливі мікроорганізми.
  • Казково приємне і природна властивість матраца «ЕКОN» - зігріти в зимову холоднечу і охолодити розпалене тіло в спеку.
  • Крім повного розслаблення м'язів латексний матрац підтримує правильний кровообіг, а все завдяки рівномірної невсипущою підтримки хребта. Тому прокинутися щасливим виспався бадьорою людиною на матраці «ЕКОN» нічого не вартий!
матрац з комбо гелем
матрац стандарт

Інвестиція в матрац ТМ «ЕКОN» європейської якості цілком доступна для українців. Все, що залишиться, це вибрати модель і розмір.

Добрих снів на добротних матрацах!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.