Найпоширеніші міфи про латекс

Що ви знаєте про латексні матраци?

У багатьох є тільки поверхнева інформація, до того ж вона часто викривлена міфами, які значно відрізняються від реальності. Отже, розглянемо 6 найпоширеніших міфів про латекс

 
ддодаткові прошарки матраца
Насправді: латекс - найдорожчий матеріал. Саме для здешевлення його собівартості, деякі виробники використовують пружини і різні прошарки (в основному у вигляді відходів) - кокосова койра, кінський волос, морські водорості, соя та ін. Ці додаткові шари не покращують якість матраца, а лише додають йому товщину. Кажуть, що кокос додає жорсткість, але замовчують, що 3 см латексу зверху не зможуть дати ортопедичний ефект; цей матрац не можна згорнути і у нього більш короткий термін експлуатації.

латексні матраци більш щільні
Насправді: за рахунок щільності латекс може прослужити довгі-довгі роки. Він повітропроникний, так як має пористу структуру. Його технологічні отвори забезпечують абсолютну вентилируемость (а через латексну подушку можна навіть дихати). Латекс не електризується і не притягає пил. Завдяки антікарідной і антіакарной просочення запобігає розмноженню кліщів і інших мікроорганізмів.

100% натурального латексу
Насправді: чим більше натурального каучуку, тим менше термін експлуатації матраца. Всі натуральні компоненти мають властивість розкладання. Тому обов'язково має бути співвідношення натуральних і синтетичних речовин.

якісні матраци повинні мати чохол
Насправді: латекс має високу теплопровідність. У холодну пору року він за секунди нагрівається від тіла і починає випромінювати тепло. Латексний матрац не потребує додаткового утеплення. Вовняна прошарок необхідна швидше пружинним матрацам, так як в них міститься велика маса повітря. Аератори встановлюють для того, щоб з пружинних матраців міг вийти повітря. Вироби з 100% латексу в цьому не мають потреби.

що краще латекс або термоеластічний біоеластік
Насправді: при натисканні на звичайний поліуретан його верхній шар злипається від нагрівання і стає герметичний. На заводі Ekon уникли цієї помилки, тому поверх шару з меморілатекса вони використовують додаткову прошарок для забезпечення подачі повітря.

латекс від українських виробників
Насправді в Україні ні натуральний, ні синтетичний латекс не виготовляється. Тільки імпортне виробництво. В Європі є всього 5 заводів-виготовлювачів. Один з них (Ekon) знаходиться в Болгарії. На підтвердження цього існує Сертифікат Походження.
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.