Матрац топпер - що це

топпер з латексу екон

Топ-модель, топ-менеджер, тепер ось топпер

Англійська мова активно вривається в наше повсякденне життя. Навіть маленька дівчинка знає, що таке «топ» або «топік», керівника компанії не рідко називають топ-менеджером, гарненькі старшокласниці уві сні бачать себе топ-моделлю. Наша спальня не виняток. Там теж може бути «топ». Представляємо вам топпер, «матрац зверху» .Топпер має невелику товщину, від 3 до 6 см, і використовується як верхній матрац.

Якщо важко розлучитися зі старим матрацом, а хочеться освіжити спальне місце, тоді топпер дозволить зробити це без великих витрат.

Якщо старий матрац, як рельєф місцевості, поцятковано западинами і пагорбами, а купити сьогодні новий не вийде, топпер згладить ці недоліки.

Якщо вам потрібно покласти гостя, а є тільки жорсткий диван, топпер підтримає вашу репутацію гостинного господаря.

Якщо вам має бути подорож в поїзді, а квитка в спальний вагон немає і око не зімкнути на твердій полиці, топпер дасть вам бажаний відпочинок в дорозі.

Якщо ви часто їздите у відрядження і готелі для вас звична справа, власний топпер створить затишок на будь-який готельної ліжка.

Якщо ви щасливий володар якісного матраца, але іноді хочеться полежати на більш м'якої або більш жорсткій поверхні, розслабтеся, постеливши топпер.

Якщо ви далекобійник, мандрівник або на відпочинку, згорніть топпер в зручний рулон і візьміть з собою!

У нас Ви завжди зможете придбати Топпери (наматрацники) будь-яких розмірів.

топпер з латексу екон
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.