Матраци для великої ваги

Є питання?
Залиште ваші контакти і ми вам передзвонимо

Матрац для людей з великою вагою

Матрац для великої ваги - це пристосування для сну, який призначений спеціально для повних людей. Він дозволяє відчувати себе комфортно під час відпочинку людям з будь-якою вагою.

Володарі ваги до 120 кг можуть вибрати собі практично будь-яку модель, адже більшість матраців розраховані саме на таке навантаження. Для великих людей, чия вага більше даної цифри, необхідно підібрати виріб з іншої категорії.

Це моделі, які можуть витримувати від 120 до 170 кг. Вони мають різну величину. Але є і загальні риси:

  • велика міцність, яка забезпечить довговічність виробу;
  • деформувати подібні моделі вкрай нелегко;
  • вони можуть витримати підвищене навантаження (до 170 кг).

Ортопедичні функції вище, ніж в інших моделях, що важливо для огрядних людей. Все це дуже важливо для моделей, які призначаються саме для людей з великою вагою.

Як правильно вибрати матрац для повних людей?

Краще за все звернути увагу на жорсткі вироби. М'який варіант буде прогинатися, змінювати форму. З іншого боку матрац для великої ваги з підвищеною жорсткістю може бути не комфортним. Тому багатьом найкраще підходять вироби з помірною жорсткістю.

Для людей з великою вагою добре підходять вироби, які зроблені з натуральної латексної піни. Саме цей матеріал здатний змінюватися, виходячи з будови тіла конкретної людини. Це дозволяє не порушувати кровообіг, сприяє хорошому відпочинку і спокійного сну.

✅ З якого матеріалу зроблений матрац для великих людей?
Один з кращих матеріалів - латексна піна. Вона володіє всіма необхідними властивостями, якими має володіти виріб для людей з великою вагою. Це пружність, стійкість до змін, хороша проникність повітря, еластичність. Все це робить модель зручною у використанні.
✅ Де купити?
Купити подібну модель можна у виробника. А також на нашому сайті, адже ми є офіційними представниками виробника EKON, починаючи з 2005 року. Даний болгарський виробник встиг зарекомендувати себе з хорошого боку, він постачає на ринок надійні і перевірені вироби.
✅ Яка ціна?
Ціна залежить від багатьох факторів. Наприклад, розміру вироби, з якого матеріалу вона виготовлена ​​і т.д. Детальніше з цінами на подібні моделі ви можете ознайомитися на нашому сайті.
✅ Чи є доставка по Україні?
Так, доставити продукцію можна за допомогою будь-якої кур'єрської служби на вибір клієнта. Термін доставки складає від одного до чотирьох днів. Крім того, можна скористатися послугою адресної доставки, або самостійно вивезти товар. Виберіть свій матрац для великої ваги на нашому сайті і скористайтеся будь-яким зручним способом доставки. Такий виріб подарує спокійний сон і комфорт кожному своєму власникові.
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.