Латексна подушка Latex Cool Gel Класична

О товаре

Матеріал - натуральний латекс з добавкою Cool Gel

Модель:

Класична - розмір 40 * 60 * 14 см, має рівну поверхню з обох сторін, в розрізі за формою овал, в нез’ємній трикотажній наволочці з 100% бавовни. Можна рекомендувати тим, хто спить на боці або животі.

грн
1040грн
купить
в один клик
ЛАТЕКСНА ПОДУШКА LATEX COOL GEL КЛАСИЧНА
ЗДОРОВИЙ СОН

Подушка Cool Gel Latex виготовлена ​​з еластичного 100% спіненого латексу і містить спеціальну добавку - охолоджуючий гель Cool Gel, що забезпечує комфортну для сну температуру і вологість.

Це мікрокапсули блакитного кольору, що володіють високою теплопровідністю. Вони швидше поглинають тепло, що виходить від тіла людини, забезпечуючи оптимальну температуру і вологість протягом всієї ночі.

Подушки володіють ортопедичним ефектом: забезпечують підтримку хребта і розслаблення м'язів шиї під час сну, сприяють усуненню болю напруги шиї і голови, дозволяють повноцінно відпочити.

100% ЛАТЕКС
Подушка виготовлена з 100% латексу на основі натурального соку каучукового дерева - гевеї. Не містить пінополіуретан і токсичних речовин. Пенолатекс виробництва ЕКОН протестований на відсутність шкідливих речовин і сертифікований відповідно до німецького стандарту Oeko-Tex® Standard 100 за першим класом, як відповідний для використання в продукції для дітей.
КЛАСИЧНА ФОРМА
Класична форма подушки підходить всім, хто спить, в основному, на боці або на животі. Вона має рівну поверхню з обох сторін, в перерізі - витягнутий овал.
НАВОЛОЧКА
Подушка продається в трикотажної наволочці з 100% бавовни. Рекомендація: Для комфортного і гігієнічного сну рекомендується використовувати додаткову знімну наволочку.
100% Латекс

Подушка виготовлена з 100% латексу на основі натурального соку каучукового дерева - гевеї. Не містить пінополіуретан і токсичних речовин.

Пенолатекс виробництва ЕКОН протестований на відсутність шкідливих речовин і сертифікований відповідно до німецького стандарту Oeko-Tex® Standard 100 за першим класом, як відповідний для використання в продукції для дітей.

Догляд
Прання та віджим в пральній машині на щадному режимі (30-40 ° С, макс. 400-600 оборотів), не знімаючи внутрішню («рідну») наволочку; сушка в тіні або в приміщенні. Не рекомендується віджимати вручну, не допускається сушка під сонячними променями.
Висота, см
14
особливості
Гіпоалергенна, Ортопедична
Призначення
Для дорослих, На диван
Ширина х Довжина, см
40х60
З цим товаром купують
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.