Конопляне волокно. Що ви про нього знаєте?

У наш час репутація конопель неабияк зіпсована асоціацією її з наркотичним засобом. Однак, технічні сорти цього дивного рослини благополучно використовують у виробничій промисловості.

вироби з конопель подушки з конопель

Вироби з конопляного волокна мають ряд переваг:

  1. Гіпоаллегенность. Завдяки антисептичним особливостям конопель, під час її вирощування не застосовуються токсичні хімічні речовини для захисту від шкідливих комах.
  2. Антистатичність. Конопляне волокно не накопичує пил і абсолютно безпечно для алергіків.
  3. Терморегуляція. Природні властивості конопель дозволяють їй регулювати температуру тіла людини і виробляти тепло в холодній пору року і прохолоду в літню спеку.
  4. Повітропроникність. Конопляне волокно - екологічно чистий натуральний матеріал, який забезпечує постійну циркуляцію повітря.
  5. Захист від шкідливих впливів навколишнього середовища. Конопля активно використовується в медицині. Її бар'єрні властивості захищають шкіру від зайвого впливу ультрафіолетових променів, солей важких металів та інших негативних факторів.
  6. Стійкість матеріалу. Конопля набагато міцніше бавовни. Це обумовлюється особливою структурою волокон рослини.
  7. Практичність. Вироби з конопляного волокна мають тривалий термін експлуатації. Вони не вимагають спеціального догляду і не деформуються при частому використанні, прання і прасування.
  8. Комфорт. Конопляне волокно сприятливо впливає на шкіру людини: нейтралізує токсичні речовини, протидіє мікробам, забезпечує «дихання» клітин протягом всього дня, виробляє м'який тонізуючий ефект, що приносить тільки приємні відчуття.
конопляные матрасы

Подушки та пледи з конопляного волокна абсолютно безпечні для малюків з першого дня їх народження. Екологічно чистий матеріал - краще, що ми можемо запропонувати нашим дітям.

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.