Як правильно вибрати розмір і твердість матраца?

Як правильно вибрати розмір і твердість матраца

Зважилися на довгоочікувану покупку матраца? Правильно! Здоровий і міцний сон понад всяких наворочених гаджетів (і коштує набагато дешевше). Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір матраца. Отже...

Розмір. Якщо облаштування спальні Ви почали з вибору нового ліжка, важливо врахувати, що вона приблизно на 10 см буде довше матраца. Тому, попередньо розрахуйте габарити кімнати, щоб для вашої царської ложі вистачило вільного простору.

Для того щоб вибрати правильний розмір матраца, слід виміряти саме спальне місце ліжка. Матрац повинен щільно прилягати до основи, щоб уникнути його сповзання під час сну.

Завод «EKON» виготовляє латексні ортопедичні матраци будь-якого, навіть самого нестандартного розміру. Крім цього під замовлення створює матраци унікальною геометричної форми: коло, овал не має значення. Головне - це ваш комфорт.

Висота. Найчастіше вибір висоти матраца створює найбільші коливання і породжує більшість питань. В першу чергу, висота матраца повинна відповідати висоті бортика ліжка, щоб не створювати дискомфорт, коли людина сидить на краю.

вибір твердості матраца

різновиди матраців

Слід зазначити, що чим більше вага людини, тим вище матрац для нього рекомендований. Наприклад, латексний матрац середньої твердості 16 см підходить для ваги до 60-90 кг. ; 18 см - до 90-110 кг. ; 20см. - більш 100-110 кг. При більш високому вазі ми рекомендуємо використовувати більш твердий матрац, також можна використовувати нестандартні матраци найбільш підходящі індивідуальними параметрами.

Досить часто багато виробників для того щоб додати висоту матраца використовують різні додаткові прошарки. Для цього вони заповнюють порожнину великими пружинами, кокосової койрой, кінським волосом і іншими удешевітелямі. Через це зменшується ортопедичний ефект матраца і знижується його довговічність. Будьте уважні! Для комфортного і здорового сну важлива не тільки висота і щільність вироби, а й його складові компоненти.


Твердість. Твердість матраца - це в першу чергу питання особистих переваг і почуття комфорту. Ми пропонуємо два ступені твердості матраців «М» - середньої жорсткості і «F» - тверді. Латекс - виріб в основу якого входить каучук, тому з рівними іншими умовами він м'якший, ніж поліуретан та інші матеріали і при цьому більш довговічний.

Власна вага користувача також впливає на вибір твердості матраца. Ми рекомендуємо людям вагою понад 100 кг. шукати більш високу жорсткість з точки зору комфорту і здорового сну.

як правильно вибрати конструкцію матраців і не помилитися

визначення твердості матраца

Пам'ятайте! Матрац - це не той продукт, який можна купити з закритими очима. Прийшовши в магазин виділіть достатню кількість часу, щоб вдосталь полежати на кожному примірнику. Тільки полежавши 5-10 хвилин, ви зможете відчути своєю спиною розслаблення або дискомфорт від конкретної моделі. Те що подобається одній людині, може абсолютно не підійти іншому. Приходьте разом зі своєю другою половиною і придбайте кращий латексний матрац, який ідеально буде поєднувати в собі високу якість і комфорт для вас двох.


А для сімейних пар з великою різницею у вазі ми пропонуємо унікальну можливість поєднати два матраца різної жорсткості в один суцільний. Все для вашого комфорту!

EKON = здоровий сон для Вас і ваших дітей!
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.