Болить голова, ниє спина і роздратований?

матрац стандарт

Прокинувся з головним болем, ниючий спиною і дратівливістю? У Вас таке буває? Основна причина такого дискомфорту - неправильний матрац.

Щоб прибрати цей негатив потрібні невеликі знання в підборі матраца для себе коханого.

І так, що нам необхідно?

Основні ознаки, коли потрібно міняти матрац:

  1. Неприємний запах матраца. Щоб ви з ним не робили, нічого у вас з ним не виходить.
  2. Коли ви лягаєте і спиною відчуваєте пружини, з'являються пролежні і скрип.

І що ми зазвичай робимо в таких випадках? Шукаємо інформацію на просторах інтернету в улюбленому гуглі, радимося зі знайомими і родичами. Але перш за все потрібно визначитися з якого матеріалу створено матрац.


Матраци діляться на два основних типи: пружинні та безпружинні.

Пружинні матраци бувають типу "Боннель" - це коли металеві пружини мають конусний будова витка і зв'язуються сталевою спіраллю. Другий вид пружин - POCKET SPRING. Простими словами - кожна пружина поміщена в окремий мішечок і працює незалежно один від одного.

Тепер розповім вам про безпружинних матрацах. Не буду навантажувати вас всякими розумними термінами, а лише повідомлю про двох основних видах наповнювачів - це латекс і пінополіуретан. Латекс більш дорогий матеріал, але має ряд переваг за рахунок своєї натуральності інших властивостей, пінополіуретан дешевший матеріал, але має ряд недоліків, таких як 100% не натуральності і всі вихідні з цієї якості.


Фух. Ази розповів. Тепер власне про те як нам вибрати матрац?

Ви здивуєтеся, але головним критерієм при виборі матраца (Еврика) - потрібно покласти на нього свою по .. ой спину. Так, так дорогі друзі. Як би не смішно це виглядало, але нам потрібно лягти і протестувати матрац, інтернет не дивлячись на всі свої відгуки вам такої можливості не дасть. Сміливо йдемо в магазин і лягаємо. І якщо в магазині грізний продавець-консультант вам не дає це зробити, сміливо йдемо з такого магазину і більше не повертаємося.

Ну лягли на матрац, а що далі запитаєте ви?

Знайте що основні точки дотику - це плечі і стегна. Якщо вони будуть відчувати тиск або провалюватися, значить вам не зручно буде спати. А якщо комфортно - ласкаво просимо.

Ну що ж сподіваюся я вам був корисний. Вибирайте, тестуючи і солодких снів вам на новому матраці.
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.