Переваги латексних матраців

Латекс

1. Латекс - це основний і єдиний компонент матраців і подушок ТМ «EKON". І ось чому ... Латексні матраци виробляються з соку каучукового дерева HaveaBraselianis. Цей екологічно чистий продукт зростає в Південній Америці, Індонезії, Малайзії, Індії та інших країнах Південної Азії. Латекс не містить поліуретан і різні токсичні хімікати. А значить, абсолютно безпечний для Вашого здоров'я.

7 зон комфорту

2. Латексні матраци мають 7 зон різної твердості, які створюють рівномірну ортопедичну опору для хребта по всій його довжині. Голова, плечі, поперек, тазостегновий суглоб, стегна, колінні суглоби і стопи знаходяться в правильному положенні під час сну і відпочинку.

Цілісний латексний блок

3. Матраци від болгарської компанії «ЕКОН» не просто містять латексний вкладиш, а повністю складаються з латексного блоку. Отже, в їх складі немає будь-яких добавок і удешевітелей (як кокосова койра, кінський волос, пружини і ін). Це дає 100% гарантію якості на тривалий термін експлуатації.

Повітряні канали

4. Латексні матраци мають вдосконалену мережу вертикальних і горизонтальних повітряних каналів, які гарантують хорошу вентиляцію матраца, а через латексну подушку навіть можна дихати.

перешкода розвитку бактерій

5. Природні властивості латексу перешкоджають розвитку бактерій і виникнення шкідливих мікроорганізмів, які є частою причиною виникнення симптомів алергії, бронхіальної астми та інших захворювань

прохолода в літню спеку і тепло холодною зимою

6. Природні компоненти латексу забезпечують прохолоду в літню спеку і тепло холодною зимою. Матраци не потребують додаткового утеплення, так як здатні підлаштуватися під Вашу температуру тіла і доставити м аксімальний комфорт.

зйомні чохли

7. Всі матраци ТМ «EKON» оснащені знімними чохлами з високоякісного бельгійського текстилю, які завдяки застібці «блискавка» можна легко почистити або попрати. В унікальний склад деяких чохлів входять іони срібла, що служить додатковим захистом Вашого організму від шкідливих бактерій.

самим еластичний матеріал

8. Латекс є еластичним матеріалом в природі - він має здатність відновлювати свою первинну форму, навіть після багаторазового і тривалої деформації. Це дає гарантію, що матрац EKON при правильному догляді прослужить не менше 20 років.

9. Завдяки рівномірній підтримці хребта під час сну, латексні матраци забезпечують правильне кровообіг і повне розслаблення м'язів всього тіла. Ви прокинетеся виспався і відпочив, а значить - щасливим і здоровою людиною в прекрасному настрої!

європейська якість за доступною ціною

10. Латексні матраци болгарської компанії «EKON» мають європейську якість і доступну ціну для українського споживача. Придбайте одну з обраних моделей і забудьте про болі в спині!

 
EKON = здоровий сон для Вас і ваших дітей!
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Дякую за заявку. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.